ANTTI JA VILJAMI ISOHANNIN SUVUN PERINNETYÖRYHMÄ

Työryhmän jäsenet tammikuun 1 päivänä 2008 ovat:

Tuulikki Herronen <tuulikki.herronen(at)anvianet.fi>, Erkki Isohanni <erkki.isohanni(at)jippii.fi>, Irma Isohanni <irma.isohanni(at)gmail.com>, Eeva Kuusio <eeva.kuusio(at)anvianet.fi>,  Maija Kuvanto <maija.kuvanto(at)gmail.com>, Riitta Roimela <riitta.roimela(at)anvianet.fi>, Eila Wäänänen <eila.waananen(at)gmail.com> ja Markku Isohanni.

Koska Antti ja Viljami Isohannin suku ja perinnetyöryhmä eivät ole rekisteröity yhdistys, Markku Isohanni on verkkotunnuksen www.hanni.fi haltija ja toimii tällä hetkellä vastuullisena kotisivujen hoitajana.

Markku Isohannin yhteystiedot ovat:

Sukunimi Isohanni
Etunimet Markku Antti
Postiosoite Keulakuja 3B
Postinumero 02320
Postitoimipaikka Espoo
Puhelinnumero +358 40 8615360
Toimiva sähköpostiosoite markku.isohanni(at)gmail.com

 

 

Etusivulle